Sleva 300 korun na Delibarry.cz

 • Sleva 300 korun na Delibarry.cz
  Přejít na stránku
  klikněte pro zkopírování a vstup na web
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  hlasováno: 1x
  Loading...Loading...

  První balík o 300 Kč levněji

  Pošlete svůj první balík kamkoliv se slevou 300 korun. Třeba dvoukilový balík do Velké Británie za 75 Kč nebo balík po ČR zcela zdarma.


  Podrobný popis slevy, způsob uplatnění, informace o eshopu, důvod, proč by měli zákazníci nakoupit právě u vás?


  Vítejte na internetových stránkách společnosti delibarry.cz. Naše společnost se specializuje na posílání zásilek do zahraničí. Dostaneme váš balík jednoduše a rychle do jakékoliv destinace. To vše za rozumné peníze a s péčí, jako by se jednalo o náš vlastní balíček.

  Jak celá služba delibarry vlastně funguje? Je to velmi prosté. Na našich stránkách delibarry.cz vyplníte objednávku a zaplatíte pomocí online bankovní karty nebo prostřednictví online peněženky paypal a náš kurýr si v domluveném termínu váš balíček vyzvedne. Prostřednictvím našich partnerů zasíláme balíky na místo určení. Jsme velmi rychlí co se doručování zásilek týká. Po Česku garantujeme dopravu balíku do 24 hodin od přijetí vaší zásilky. Po Evropě doručujeme do 48 hodin a po světě do 96. Díky tomu, že přepravujeme tisíce balíků denně, máme s našimi přepravními partnery exkluzivní smlouvy, díky kterým vám můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny za naše služby. Další velkou výhodu kterou můžete čerpat při využití našich služeb je ta, že balík do hodnoty 200 euro, máte od nás pojištěny zcela zdarma a bez jakéhokoliv papírování.

  Na našich stránkách delibarry.cz naleznete jednoduchou kalkulačku pro výpočet ceny poslání balíků. Zadáte z jaké země do jaké země chcete balík, zaslat, udáte jeho rozměry a váhu a během okamžiku vidíte cenu, kterou za službu uhradíte. Pro více informací o naší službě, či referencích, navštivte delibarry.cz.

     Leave a Reply

Podobné kupóny a slevové kódy

 • Slevový kód 20% na povinné ručení a havarijní pojištění Allianz
  T2Q2X5
  klikněte pro zkopírování a vstup na web
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  hlasováno: 15x
  Loading...Loading...

  Slevový kód 20% na povinné ručení a havarijní pojištění Allianz

  První balík o 300 Kč levněji

  Sleva 20% na povinné ručení a havarijní pojištění bez omezení u pojišťovny Allianz